Kasaři

Kasaři, zloději, zlodějíčci, zločinci, nenechavci, lapkové a loupeživci - tahle stránka je určena právě Vám, abyste si nostalgicky mohli připomenout, co se vám v průběhu časů podařilo všude tam, kde jste se nesetkali s trezory od T-SAFE. A taky je tu proto, abyste si uvědomili, že tam, kde na výrobky T-SAFE narazíte, nemáte žádnou šanci. Čest vaší zašlé slávě.

Jako za rady Vacátka
zdroj: TN.cz (31. 7. 2007)

Poctivá ruční práce. Tak vypadal rozpáraný trezor v jedné rýmařovské firmě po ranním nájezdu kasaře.

S takovou prací kasaře se rýmařovští policisté nesetkali už dlouho. Zatímco většina lupičů si na trezor vezme autogen, laser nebo vrtačku, rýmařovský kasař vše udělal ručně. Trezor vypáčil podobně, jak se trezory vykrádali za první republiky.

Skříňový trezor byl vyloupen po druhé hodině ranní. Zloděj si nejprve v okolních zahradách vzal asi pětimerový žebřík, vylezl po něm do prvního patra soukromé firmy zabývající se stavbou rodinných domů. V kanceláři poté vypáčil trezor, vzal z něj půl milionu a zmizel.

Jedinou stopou je šroubovák, který si zřejmě na místě činu zapomněl.

Až další vyšetřování ukáže, zda byl zloděj půlmilionu korun skutečně ze staré kasařské školy nebo prostě neměl na modernější vybavení.


Čtěte také:
Kdo je to vlastně kasař?

Další články