Jak postupovat při výběru správného trezoru?

Trezor kupujete, aby jste ochránili cennosti, hotovost, důležité dokumenty, zbraně apod. Než se rozhodnete koupit trezor, měli by jste promyslet jeho použití a vybrat správný trezor. Postupujte podle následujících pokynů zhruba v pěti krocích:
1. Vyberte správný typ trezoru.
2. Zvolte správnou velikost trezoru.
3. Vyberte správně bezpečnostní třídu.
4. Vyberte vhodný zámkový systém.
5. Ověřte kvalitu trezoru.

T-SAFE vyrábí stěnové trezory, které se instalují do zdi. S tím jsou spojeny zednické práce a určitá tloušťka zdi. Za hloubkou trezoru musí zůstat ještě nejméně 10 cm volného prostoru pro kvalitní beton. U venkovní zdi musí být místo i pro tepelnou izolaci (tvorba rosného bodu). Stěnové trezory se instalují do prostor, které budete využívat dlouhodobě (rodinné domy, byty v osobním vlastnictví, kanceláře ...).

Nábytkové trezory T-SAFE je možné instalovat kdekoli. Malé umístíte skryté do nábytku, velké trezory mohou doplnit interiér místnosti. Nábytkové trezory se musí kotvit do zdi nebo do země pomocí kotevní techniky. Výhodou nábytkových trezorů je, že je můžete přestěhovat.

Atypické trezory, které T-SAFE vyrábí "na míru", lze zabudovat do podlahy, do zdi apod. dle individuální potřeby zákazníka. 

Tip společnosti T-SAFE

Neodkládejte nákup trezoru na neurčito! Bohužel, podstatná část zákazníků T-SAFE kupuje trezor až když oni sami (nebo někdo v jejich blízkém okolí) již byli oloupeni. Známe příběhy okradených.