Společnost T-SAFE, s.r.o.

Společnost T-SAFE je předním výrobcem bezpečnostních úschovných objektů v České republice od roku 1996. Výrobní program T-SAFE zahrnuje široký sortiment stěnových a nábytkových trezorů, bezpečnostních schránek. Součástí výrobního programu jsou skříně a trezory na lovecké, sportovní a služební zbraně, archivační skříně, trezorové dveře a trezory vyráběné na zakázku dle individuálních požadavků zákazníka (trezory zabudované do podlahy, trezory pro vhazování peněžních hotovostí, trezory a skříně atypických rozměrů ad.). Na přání upravíme také vzhled výrobku a opatříme jej zvoleným barevným odstínem dle barevnice vzorníku RAL.

Export a tuzemský prodej T-SAFE

Díky vysoké kvalitě se výrobky T-SAFE prosadily i na zahraničních trzích jako je Německo, Rakousko, Francie, Velká Británie nebo Chile. Samozřejmě jsou distribuovány v České a Slovenské republice. S celým výrobním sortimentem se můžete současně seznámit v podnikové prodejně T-SAFE v sídle firmy ve Frenštátu pod Radhoštěm nebo kontaktujte svého nejbližšího prodejce. Informace o prodeji získáte od našich pracovníků na těchto spojeníchVýrobou, prodejem nebo instalací výrobku péče o zákazníka T-SAFE nekončí!T-SAFE, investice na celý život
Služby, které nabízíme
Máme dlouholeté zkušenosti

Málokdy kupujete výrobek, který Vám bude sloužit po celý život. V případě kvalitních trezorů T-SAFE to tak ale je. Trezor T-SAFE budou užívat Vaše děti a ještě děti jejich dětí. Proto věnujte výběru náležitou pozornost a trochu svého času - správně vyberte. Jak správně postupovat při výběru trezoru Vám poradíme zde

Trezory doručujeme vlastní dopravou nebo spedicí na místo určení. Na přání stěhujeme výrobky v budovách bez výtahu, které jsou vybaveny přístupem po schodišti s pomocí profesionálního manipulačního zařízení. Zákazníkům nabízíme odbornou montáž, neprovádíme instalaci stěnových trezorů a zabudování trezorových dveří. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Trezory, sejfy, bezpečnostní skříně vyvíjíme a vyrábíme ve Frenštátě pod Radhoštěm od roku 1996. Od té doby se výrobky T-SAFE prosadily na domácím trhu i v zahraničí. Můžete nám věřit. Rozumíme tomu, co děláme.